Працівники виконавчого комітету Єрківської селищної ради привітали з ювілеєм 95-річну довгожительку громади

Дата: 14.09.2022 12:43

Шановна Лідія Яківна!

Від щирого серця прошу прийняти привітання в честь ювілею міцності і сили, з 95-річчям Вас !

Це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки.

Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Нехай здоров’я не підводить, життєлюбність та оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Ви гідні найкращих, найвеличніших слів, бо ці роки прожили гідно, з відкритою душею і чуйним людяним серцем.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла, енергії і бадьорості, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Щоб не забувались приємні моменти життя і на душі ставало тепло. Бажаю, щоб шлях Ваш був легким, щоб в будинку завжди панувало щастя.

Хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки. Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Довгих і щасливих років життя!

Таке суцвіття літ не кожен назбирає,

Такий великий скарб не кожен осягне.

А молодість човном все далі відпливає

І серця ніжних струн лиш іноді торкне.

З повагою

селищний голова                                                              Леонід ПОЛЬОВИЙ