Привітання селищного голови з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2023 09:57

Шановна громадо!

Тепло і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на все краще на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого!

Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

З повагою ‒ голова  громади Леонід Польовий