Реєстрація РРО_ПРРО

Дата: 02.02.2023 09:54

Яким чином здійснюється реєстрація РРО/ПРРО для СГ, який уклав з іншими СГ договір про спільну діяльність?

Реєстрація реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО)/програмного РРО для суб’єкта господарювання, який уклав з іншими суб’єктами господарювання договір про спільну діяльність здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання, який є платником податку на прибуток.

За інформацією загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/