Бюджет 2 мес. 2023

Дата: 10.03.2023 08:39

• Платниками податків Черкащини за січень-лютий 2023 року

• до бюджетів усіх рівнів сплачено 3,7 млрд грн

• податків, зборів та платежів

•

• Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, платниками податків Черкаської області за cічень-лютий 2023 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 3,7 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року до бюджетів спрямовано на 38,1 відс., або на 1 012,5 млн грн податків більше.

• До державного бюджету України сплачено 1,5 млрд грн, що на 35,2 відс., або на 382 млн грн більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.

• Місцеві бюджети Черкаської області отримали 2,2 млрд грн, що на 40,1 відс. або на 630,5 млн грн більше ніж за січень-лютий 2022 року.

• Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 1,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 72,4 відс. або на 812,3 млн грн більше у порівнянні з показником за відповідний період 2022 року.

• Сергій Гришко висловив подяку платникам податків Черкащини за добросовісне виконання ними конституційного обов’язку – сумлінну сплату податків, адже це вклад кожного в перемогу України! Все буде Україна!

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/