Організація проведення контрольно-перевірочної роботи

Дата: 29.05.2023 08:38

• Організація проведення контрольно-перевірочної роботи

•

• Станом на 01 травня 2023 року Головним управлінням ДПС у Черкаській області проведено 114 позапланових перевірок фізичних осіб - платників податків (пп.78.1.7, пп. 78.1.8ПКУ), з них по 101 платникам  виявлені порушення. За результатами проведених позапланових перевірок фізичних осіб – підприємців донараховано 11,3 млн гривень.

• За січень – квітень 2023 року прийнято участь у 57 документальних позапланових перевірках юридичних осіб, в зв’язку з ліквідацією юридичної особи (пп.78.1.7 п.78.1 ст.78 ПКУ), з питань дотримання податкового законодавства в частині нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

• За результатами проведених документальних позапланових перевірок юридичних осіб донараховано 0,3 млн гривень

•

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/