Робота с боржниками

Дата: 29.05.2023 08:44

• Робота, проведена з боржниками з виплати зарплати

•

• Головним управлінням ДПС у Черкаській області вжито заходів щодо погашення заборгованості по заробітній платі по економічно активних підприємствах області. На засіданнях спільних комісій при територіальних громадах протягом січня – квітня 2023 року заслухано 15 керівників підприємств – боржників з виплати заробітної плати та відповідних податків і зборів. За результатами проведеної роботи 13 підприємствами погашено заборгованість по заробітній платі на загальну суму 7,0 млн грн, ПДФО в сумі 1,1 млн грн та 1,0 млн грн єдиного внеску відповідно.

• На засідання робочих груп в підрозділах, територіально розміщених в ДПІ, протягом січня – квітня 2023 року заслухано керівників 37 підприємств - боржників, в результаті проведеної індивідуальної роз’яснювальної роботи 34 підприємствами погашено або частково зменшено борг із виплати заробітної плати на загальну суму 12,5 млн грн, надійшло ПДФО в сумі 2,2 млн гривень.

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/