Громадські слуання детального плану тереторії

Дата: 06.09.2023 08:43

Єрківська селищна рада повідомляє, що у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою " Детального плану території, обмеженої вулицями Паркова , ім. Сергія Бохонька  (Залізнячка), Звенигордськата межею земельної ділянки  ПрАТ "Промінь" в смт. Єрки Звенигородського району Черкаської області".

Замовник: Єрківська селищна рада

Розробник: ПП Архі-Проект

З проектом детального плану території, обмеженої вулицями Паркова , ім. Сергія Бохонька  (Залізнячка), Звенигордськата межею земельної ділянки  ПрАТ "Промінь" в смт. Єрки Звенигородського району Черкаської області" можна ознайомитися у відділі містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Зауваження та пропозиції громадськості приймаються відділом містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Єрківської селищної ради за адресою смт Єрки вул. Чорновола 2.