Єрківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

31 січня рівно дев'ять років як не стало– добровольця із батальйону «АЙДАР» - Бобурова Руслана ("Німець")

Дата: 31.01.2024 12:14
Кількість переглядів: 35

31 січня рівно дев'ять років як не стало– добровольця із батальйону «АЙДАР» - Бобурова Руслана ("Німець")

Цей Герой до останнього мужньо обороняв від проросійських терористів другий по важливості після донецького аеропорту, стратегічний об’єкт – Луганську ТЕС в м. Щастя, де героїчно загинули 31.01.2015 р. в наслідок ворожого артобстрілу системою «ГРАД».

Практично з самого початку бойових дій – цей Герой воював на Луганщині за свободу і незалежністьУкраїни та недопущення російських окупантів на решту її території, в складі батальйону «АЙДАР» у якості добровольця.

Руслан Бабуров "Німець" воював в "Айдарі" з перших днів створення батальйону. Брав участь практично у всіх найризикованіших операціях, багато разівбув на межі смерті. Так під час штурму с.Георгіївка куля снайпера, зрикошетила відпередньої пластини, застрягла в комірі його бронежилета. Але Руслан тоді залишився в строю і саме завдяки роботі його зенітної установки було утримано плацдарм,  від якого вже були готові відступити бійці батальйону.

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Слава Україні!

Вічнапам'ять Героям!