Телефон довіри

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між районною державною адміністрацією і населенням Звенигородського району, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у  селищній раді працює телефон довіри. Жителі громади зможуть зателефонувати за номером 0474290218 з 08:00 до 17:00, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян і подані на розгляд керівництву Єрківської селищної ради для вжиття заходів та вирішення.

Кожне Ваше звернення буде уважно вивчене, а про результати Вам повідомлять особисто.