Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Чи відображається в графі «Працювало за трудовими договорами» додатка 4ДФ до Розрахунку кількість працівників, які знаходяться у відпустках по вагітності та пологах, по догляду за дітьми, у відпустці без збереження заробітної плати, тощо та по яких у звітному періоді не здійснювалось нараховування (виплата) доходів за ознакою «101»?

12:38:18 19.04.2023

В які терміни ФО подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний (податковий) рік та сплачує задекларовану нею суму податкових зобов’язань?

12:37:18 19.04.2023

Задекларовані доходи громадян Черкащини за 2022 рік

управління ДПС у Черкаській області нагадує, що громадяни, які у 2022 році отримували доходи, що підлягають декларуванню, подають річні декларації про майновий стан та доходи та сплачують податок на доходи фізичних осіб та військовий збір. Термін подання податкової декларації про майновий стан та доходи за попередній рік – до 1 травня поточного року. Станом на початок квітня 2023 року громадяни подали до ГУ ДПС у Черкаській області 3 716 декларацій про майновий стан і доходи за 2022 рік. Загальна сума задекларованого доходу становить - 772,7 млн гривень.

12:34:20 19.04.2023

Яким чином платник податків підтверджує можливість чи неможливість виконання обов’язків, визначених у п.п. 69.1 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ?

12:32:54 19.04.2023

Який код пільги зазначається в графі 18 додатка 1 та графі 17 додатка 2 до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

12:32:50 19.04.2023