Новини Єрківської громади

Андрій Стріхарський провів зустріч з командиром 118-ої бригади

Днями в Черкасах провів зустріч з командиром 118-ої бригади територіальної оборони (ТРО), Анатолієм Стуженком, якому були передані відремонтовані автомобілі. На його прохання ми зробили це у максимально швидкі терміни, і тепер у ТРО є додатковий транспорт. Бригада була створена у 2017 році на Черкащині, в ній служать багато хлопців та дівчат з мого округу – з Городища, Корсунь-Шевченківського, Шполи та інших міст та сіл області. Під час російського вторгнення у квітні 2022 року сили бригади взяли участь у боях за місто Попасна, де успішно тримали оборону протягом 14 днів. І наразі бійці бригади на найгарячіших напрямах фронту. З командиром домовились про спільну поїздку до військових на бахмутському напрямку і доставлення всього необхідного. Наразі велика потреба у FPV-дронах, "мавіках", РЕБ та іншому спеціальному обладнанні. Обговорили закон про мобілізацію, його бачення щодо потрібних змін, а також нагальну проблему нестачі особового складу. Того ж дня я відвідав Черкаську обласну лікарню, де разом з головним лікарем Віталієм Шило ми побували у палатах, де проходять лікування та реабілітацію поранені військові. Всього в лікарнях нашого округу надається допомога майже 600 військовим. Обговорили з ними низку питань, зокрема, отримання статусу учасників бойових дій та законодавство про зброю. Поспілкувався з братом полоненого бійця з “Азова”, який зараз перебуває у лікарні та турбується за долю брата. Зобов'язався здобути всю можливу інформацію безпосередньо в Міністерстві оборони. Також передав лікарні необхідні засоби та ліки. Продовжуємо підтримувати наших героїв на фронті та поранених бійців. Слава Україні!

15:53 22.01.2024

Надзвичайно важливий день для України, Європи та всього цивілізованого світу.

Надзвичайно важливий день для України, Європи та всього цивілізованого світу. У ці темні часи ми знов бачимо руку допомоги від Великої Британії, відчуваємо підтримку великого народу Сполученого Королівства. Вчора Парламент за участі Президента України Володимира Зеленського та Уряду привітав Прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака. Україна та Велика Британія підписали безпекову угоду, яка діятиме до вступу України в НАТО. Також Прем’єр-міністр Великої Британії оголосив про найбільший пакет військової допомоги для України на 2,5 млрд фунтів стерлінгів, що включатиме додаткове обладнання до ППО, додаткову протитанкову зброю, ракети дальнього радіуса дії, тисячі снарядів та найбільшу в історії партію БПЛА. Також будуть проведені навчання для тисяч українських військових. Згідно з підписаним Володимиром Зеленським та Ріші Сунаком договором, Велика Британія обмінюватиметься з Києвом розвідданими, допомагатиме з кібербезпекою та посилить оборонно-промислову співпрацю. Проголошені рішення нашого надійного та стратегічного партнера — це важливий сигнал всьому світу про тверду та непохитну позицію Великої Британії щодо захисту України від російської агресії. Це захист свободи мільйонів громадян, це захист самої ідеї вільного суспільства. “Путін має зрозуміти, що жодна армія не може перемогти вільних людей, і тому Україна має перемогти”, — заявив Ріші Сунак з трибуни Верховної Ради. Дякуємо народу та Уряду Великої Британії за підтримку!

08:30 13.01.2024