Новини Єрківської громади

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ  СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ (СЕО) ПРОЕКТУ

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ (СЕО) ПРОЕКТУ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ПО ВУЛ. ВОКЗАЛЬНА, 29 СМТ. ЄРКИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, З МЕТОЮ ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 5,9016 ГА З КАДАСТРОВИМ НОМЕРОМ 7122255400:04:001:0108 ПОТОЧНЕ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЯКОЇ 12.04 (ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА

14:18 03.07.2023

Громадські слуання детального плану тереторії

Єрківська селищна рада повідомляє, що у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою «Будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) на території Єрківського ліцею імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області» за адресою: вул. Чорновола,1 смт. Єрки, Звенигородський район, Черкаська область, 31.07.2023 року , об 14-00 в приміщенні Єрківської селищної ради відбудуться громадські слухання проекту детального плану території Єрківського ліцею по вул. Чорновола, 1 в смт Єрки Звенигородського району Черкаської області.

11:11 30.06.2023