Новини Єрківської громади

Дата: від до Скинути

флеш-відеоролики із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності

39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням:

09:21 10.05.2023

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших

09:56 27.04.2023

Кіберполіція спільно із волонтерами заблокувала 14 тисяч ворожих ресурсів

Майже 750 тисяч людей об’єднав проєкт «МРІЯ», створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну. Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець.

14:28 19.04.2023

Оголошення про молодіжні ради

Управління спільно з представниками інститутів громадянського суспільства ініціює створення Молодіжної ради при Управлінні (далі – Рада).

08:29 18.04.2023