Новини Єрківської громади

Чорнобиль - чорний біль України

26 квітня! В пам’яті  українського  народу це день чорнобильського лиха, болю, суму і забути це й викреслити із нашої пам’яті неможливо.

10:44 26.04.2018

Повідомлення про намір скоригувати тариф на послуги з централізованого водовідведення

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік      житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням  її необхідності та про врахування відповідно позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та жит  лово-комунального господарства України від 30.07.2012.року № 390, Єрківське селищне комунальне спеціалізоване підприємство  інформує про намір здійснити коригування розміру тарифів на послуги з централізованого водовідведення.                                                                                                                                         Підставами для коригування тарифів на послуги з централізованого  водовідведення  є коригування діючого тарифу Комунальним підприємством «Катеринопільського селищного житлово-комунального господарства» Катеринопільської селищної ради, який є складовою тарифу з централізованого водовідведення.

11:48 21.03.2018