Зайнятість населення

Мовою цифр. Січень-липень 2021 року

Впродовж цього періоду послугами Катериноільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористалось 868 безробітних громадян, з яких більшеполовини складають жінки, третину - безробітня молодь віком до 35 років. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 794 особи, що на 21% більше минулорічного показника. За сприяння служби зайнятості знайшли роботу 347 безробітних, або 107,8% довідповідного періоду минулого року. Відроботодавців Катеринопільщини надійшло до служби зайнятості 439 вакансій, що на 3% менше,ніж у 2020 році.. В середньому  на одну вакансію претендувало 3 особи, якішукали роботу.Середнязаробітна плата по заявлених вакансіях в поточному році склала 7043,6 грн, що більше минулорічно гопоказника майже на 1300 грн. Професійне навчання, зокрема і в Центрах професійно-технічноїосвіти ДСЗ, пройшли 12 безробітних. Про затребуваність профнавчання свідчить той факт, що 100% випускників працевлаштовуються за набутою спеціальністю. З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 38 осіб з числа безробітних.

10:38:59 20.08.2021