Зайнятість населення

Електронний кабінет шукача роботи

Електронний кабінет шукача роботи – це електронний сервіс для отримання послуг служби зайнятості та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості, що дозволяє підвищити якість обслуговування шукачів роботи, роботодавців та удосконалити комунікації між учасниками ринку праці. Створити кабінет можна на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua. Зареєструвавшись користувач має можливість  ознайомитись з  актуальними вакансіями, створити резюме, отримати в інтерактивному форматі відповіді на найпоширеніші запитання,  ознайомитись з інформацією щодо започаткування власної справи, про тимчасову зайнятість та  дізнатися про можливість професійного навчання.

10:24:48 21.06.2023

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня вищої освіти), спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

08:52:43 12.05.2023