Новини Єрківської громади

24 грудня – день народження В.М.Чорновола.

В’ячеслав Максимович – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української державності і служіння українському народові.

09:49 23.12.2016

Зустріч радіолюбителів

29 листопада 2016 року в Єрківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з колективом радіолюбителів Черкащини. В гості завітали голова громади радіолюбителів Черкащини Жук Валерій Володимирович, секретар спілки радіолюбителів Черкащини Якубовський Валерій Якович, член кваліфікаційної комісії Васильченко Анатолій Володимирович, голова Єрківської територіальної громади Польовий Леонід Олексійович, начальник відділу освіти і культури Сагало Інна Петрівна.

16:44 30.11.2016

В громаді проведено висадку дерев

За рахунок спонсорської допомоги депутата Черкаської обласної ради Футими Артура Феліксовича проведено озеленення селища.

09:41 11.11.2016