Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

ЕК_згода на інформацію

Як через Електронний кабінет платник податків може надати контролюючому органу згоду на розкриття іншому платнику податків податкової інформації про себе та як отримати таку інформацію і в який термін?

08:34:33 09.02.2023

ДК_витрати на лікування

Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені ФО на лікування за наслідками 2022 року?

08:32:10 09.02.2023

ДК_включ. витрати на будівництво

Чи може ФО включити до податкової знижки за результатами звітного податкового року, в якому збудований об’єкт житлової іпотеки переходить у власність та починає використовуватись як основне місце проживання, витрати на сплату частини суми процентів за іпотечним кредитом, сплачених за всі попередні роки, продовж яких об’єкт нерухомості будувався, чи лише за перший рік погашення іпотечного кредиту (абзац другий п. 175.2 ст. 175 ПКУ)?

08:31:36 09.02.2023

Графа 9 розд І дод. Ф2 подат. деклар

Чи заповнюється графа 9 розд. І додатка Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи з від’ємним значенням, якщо ФОП за результатами господарської діяльності отримує збиток?

08:30:51 09.02.2023

Бюджет січень

Платниками податків Черкащини за січень 2023 року

08:27:55 09.02.2023

Виправл. помилки в декларації з податку на нерухоме майно

Яким чином СГ може виправити помилку в декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, після граничного терміну її подання, якщо невірно (помилково) вказано код типу об’єкта нерухомості (загальну площу, ставку податку або суму пільги тощо), що призвело до збільшення/зменшення суми податкового зобов’язання?

08:27:40 09.02.2023