Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Визначення МПЗ та надсил. ППР ФО

За який рік та в які терміни вперше визначається мінімальне податкове зобов’язання та надсилається ППР ФО, які не зареєстровані як ФОП?

08:26:05 09.02.2023

Відображення доходів в декларації

В яких рядках декларації про майновий стан і доходи вказується сума доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна, що включається (не включається) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу?

08:24:05 09.02.2023

Який тип нерухомості відобр. у гр. 2 декл.

Який тип нерухомості відображається у графі 2 додатка 2 до декларації з податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, у разі, якщо складові частини об’єкта нежитлової нерухомості – майнового комплексу різні за своїм функціональним призначенням?

10:00:25 02.02.2023

Яким чином заповнюється додаток ЄСВ 2

Яким чином заповнюється додаток ЄСВ 2 «Розрахунок сум добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті» у складі податкової декларації про майновий стан і доходи?

10:00:22 02.02.2023

Чи подають Додаток ЄСВ 1 у складі Податкової декларації про майновий стан і доходи ФОП на заг. с_мі оподаткування

Чи подають Додаток ЄСВ 1 у складі Податкової декларації про майновий стан і доходи ФОП на загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства, які мають статус пенсіонера або особи з інвалідністю та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу?

09:57:56 02.02.2023

Чи застосовуються ШС та пеня при самостійному виправленні ЮО

Чи застосовуються штрафні санкції та пеня при самостійному виправленні ЮО – платником ЄП третьої групи помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання по ЄП у звітних (податкових) періодах, що припадають на період дії воєнного стану?

09:57:29 02.02.2023

Чи застос. ШС за поруш термінів

Чи застосовується норма п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ щодо мораторію (зупинення) застосування штрафних санкцій за порушення термінів нарахування, декларування та сплати податків і зборів на період дії карантину, у зв’язку з внесенням з 27.05.2022 змін до п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ на період дії воєнного стану?

09:56:03 02.02.2023

Чи видається ФОПдов. 34 ОПП та 12_ОПП

Чи видається ФОП, яка одночасно здійснює незалежну професійну діяльність довідка за формою № 34-ОПП та довідка за формою № 12-ОПП у випадку припинення лише незалежної професійної діяльності?

09:55:50 02.02.2023