Новини Єрківської громади

Дата: від до Скинути

Повідомляємо, що Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України з 15 по 18 лютого 2022 року проводить семінар-наради з питань науково-методичного супроводу реформи Нової української школи «Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти», під час яких будуть розглянуті особливості впровадження державного стандарту базової середньої освіти; методичні рекомендації щодо розроблення освітньої програми закладу загальної середньої освіти на основі типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти; особливості вибору модельних навчальних програм; результати апробації пілотних матеріалів з навчальних предметів/інтегрованих курсів закладами-учасниками інноваційного проєкту.   Семінари-наради відбудуться, в онлайн форматі за посиланнями:

08:22 14.02.2022

Вшанували память загиблого учасника майдану та АТО Віталія Чумака

24-річний єрківчанин Віталій Миколайович Чумак (24.08.1990 – 8.02.2015), учасник Майдану, командир танку 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону (Ужгород) 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. 8 лютого 2015 року під час відводу підрозділу із селища Рідкодуб (Шахтарський район) під Дебальцеве військові потрапили під мінометний обстріл, Віталій загинув у бою. Похований у Єрках. Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

11:51 08.02.2022