Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Подання ЕК Запиту надан. довідки про взяття на облік пл. податків

Яким чином через ЕК подається Запит про надання довідки про взяття на облік платника податків, відомості щодо якого не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань за ф. № 34-ОПН, та чи вважається оригіналом отримана в електронній формі довідка за ф. № 34-ОПП?

08:47:10 03.07.2023

Відобр. в деклар з ПДВ камер. перев.

Відображення в декларації з ПДВ проведеної камеральної/документальної перевірки за результатами якої прийнято податкове повідомлення-рішення за формою «В4»

08:44:49 03.07.2023

Визнач. МПЗ у разі переходу протягом року права власності на зем.діл.

Як контролюючим органом визначається МПЗ у разі переходу протягом календарного року права власності (оренди, користування) на земельну ділянку, віднесену до сільськогосподарських угідь, від одного власника (орендаря, користувача) – ФО до іншого власника (орендаря, користувача) – ФО?

08:43:39 03.07.2023