Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Єрківській ТГ

Пальне для власних потреб

За яких умов операції СГ з використання пального виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, чи заправлення пального за договорами підряду, не вважаються операціями з реалізації пального?

08:43:17 29.05.2023

Нерухоме майно_ПДФО

За якою ставкою ПДФО оподатковується дохід, отриманий ФО від продажу товару, відмінного від рухомого та нерухомого майна іншій ФО?

08:41:32 29.05.2023

Мин.сума оендного платежа

Чи зобов’язаний фізична особа – підприємець  на загальній системі оподаткування, у разі надання в оренду нерухомого майна, застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно ФО?

08:39:50 29.05.2023

Компенсация вартості проїзду

Чи оподатковується ЮО - працедавцем сума компенсації вартості проїзду до місця роботи та/або з роботи до дому найманому працівнику?

08:37:49 29.05.2023